نرم افزار قرعه کشی

نرم افزار قرعه کشی

معرفی و انواع نرم افزار قرعه کشی

چرا و چطور ؟

در همه کسب و کارها اثبات شده است که یکی از بهترین راه های افزایش فروش و افزایش مشتری ، برگزاری قرعه کشی های جذاب و دوره ای می باشد.
مشتریان و شرکت کنندگان دوست دارند تا قرعه کشی ها به صورت خودکار، عادلانه و با جذابیت های بصری اجرا شود به نحوی که بدون دخالت دست و اعمال سلیقه باشد.
از این رو نیاز به یک برنامه قرعه کشی جامع و کامل که بتواند شرایط یک قرعه کشی جذاب و عادلانه را فراهم کند اساس اولیه هر قرعه کشی هست .
یکی از بهترین فضاها برای برگزاری قرعه کشی که مردم شبانه روز در آن مشغولند شبکه اجتماعی اینستاگرام Instagram است.

برنامه قرعه کشی برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

تقریبا برای تمامی کسب و کارها و افراد و شرکت هایی که بدنبال افزایش تعداد مشتری و افزایش درامد خود هستند کاربرد دارد.

چرا از نرم افزار رندمیک استفاده کنم؟

  • قوی ترین برنامه قرعه کشی کشور با بیشترین تعداد مشتری و خدمات پس از فروش.
  • امکانات فراوان نرم افزار رندمیک که امکان برگذاری انواع قرعه کشی را در یک نرم افزار جامع فراهم میکند.
  • سرعت بالا و سادگی کار در فرایند انجام قرعه کشی

آیا آموزش و پشتیبانی دارید؟

بله باتوجه به سادگی طراحی نرم افزار با کمترین دانش نرم افزاری شما میتوانید قرعه کشی خود را برگزار نمایید ، همچنین نرم افزار فایل راهنما و آموزش دارد .

مشتریان شما عمدتا چه مجموعه هایی هستند؟

در حال حاضر به تنهایی بیش از دوهزارو پانصد 2500 شرکت و سازمان در سراسر ایران در حال استفاده از برنامه قرعه کشی ما هستند.
این شرکتها از بزرگترین شرکتها و سازمان ها در کشور بوده که به همکاری با آنها افتخار میکنیم از جمله این مشتریان میتوان به :
شرکتهای بزرگ حوزه آی تی و فناوری و صنعتی همچون : ایرانسل ، همراه اول ، مخابرات ، صدا و سیما ، بانک ملت ، بانک ملی ، بانک تجارت ، بانک رفاه و… تقریبا اکثر بانکهای کشور ، شرکتهای اسنپ ، تپسی ، بیمه ایران ، بیمه البرز ، بیمه ملت و تقریبا اکثر شرکت های بیمه کشور ، گروه صنعتی گلرنگ و شرکتهای دیوار و مایکت و شرکت گلد ایران ، گروه خودرو سازی رنو پارس ، سام الکترونیک ، مهد فرش ، فرش بهشتی ، به پخش ، شیما کفش ، چرم مشهد ، هاکوپیان و هزاران برند بزرگ دیگر که ما به همکاری با آنها افتخار میکنیم .

چطور میتوانم برنامه قرعه کشی شما را تهیه کنم ؟

برای تهیه برنامه قرعه کشی رندمیک و برگزاری یک قرعه کشی حرفه ای میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته تا در اولین زمان ممکن لینک دانلود نرم افزار جهت استفاده در اخیار شما قرار گیرد .
09150074410
051-32704762

پیمایش به بالا